Plungės r. Žemaitijos kadetų gimnazija

Sėkmingas dalyvavimas tarptautiniuose konkursuose

  • Paskelbta: 2026-06-11
  • Kategorija: Konkursai

Tarptautinių konkursų „Antras daiktų gyvenimas. Kūrybos laboratorija“ ir „Panaudok dar kartą“ tikslas – skatinti tausoti gamtą ir jos išteklius, mažinti aplinkos taršą, ugdyti atsakingą vartojimą bei tvarų požiūrį į aplinką. Taip pat siekiama įtraukti moksleivius į aktyvią kūrybinę veiklą, originaliai panaudojant nebenaudojamus daiktus ir pakuotes, lavinti kūrybiškumą, problemų sprendimo ir projektinės veiklos gebėjimus, skatinti domėjimąsi žiedinės ekonomikos principais ir kurti originalius darbus tvarumo tema.

Mokinės Augustė Masiliauskaitė (7 kl.), Vakarė Kurmytė (7 kl.) ir Urtė Brasaitė (6 kl.) dalyvavo tarptautiniame konkurse „Antras daiktų gyvenimas. Kūrybos laboratorija“, kurį organizavo Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija. Konkurse dalyvavo 168 dalyviai iš 58 Lietuvos ir kitų šalių (Latvijos, Lenkijos) gimnazijų ir progimnazijų. Dviejų mokinių darbai pateko tarp laureatų:

  • Augustė apdovanota III vietos diplomu 7–8 klasių grupėje už originalią taupyklę iš metalinės dėžutės.
  • Urtė – III vietos diplomu 5–6 klasių grupėje už dekoraciją–dėkliuką margučiams.
  • Vakarė apdovanota padėkos raštu už sukurtus kalėdinius žaisliukus iš elektros lempučių.

Tarptautiniam konkursui „Panaudok dar kartą“, kurį organizavo Marijampolės „Ryto“ progimnazija, buvo pateikti trys darbai, ir visi jie apdovanoti nominacijomis:

  • 5 klasės mokinės Rugilės Norkutės darbas „Pelyčių svajonės“ pelnė nominaciją „Originalumas“;
  • 6 klasės mokinės Kamilės Ferencaitės darbas „Taupyklė iš kavos dėžutės“ – nominaciją „Funkcionalumas“;
  • II klasės mokinių Mantės Virketytės ir Gretos Girkontaitės sukurtas advento kalendorius „Kalėdų senis“ apdovanotas nominacija „Kūrybiškumas“.

Nuotraukos:
Rita Brasienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas